Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama

208 Đường Nguyễn Hữu Cảnh, Binh Thanh, 72324 Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fantastisch26 beoordelingen
9,2
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✕ Niet aanwezig
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama is een appartement in Binh Thanh, 3,5 km ten noordoosten van het centrum van Ho Chi Minh City, met een balkon over de stad en een volledig uitgeruste keuken. Elke eenheid is een privéappartement binnen het gebouw, met eigen woonruimte, badkamer en keuken, zodat gezinnen en kleine groepen meer ruimte hebben dan een standaard hotelkamer biedt.

De appartementen zijn er met één, twee en drie slaapkamers. De eenslaapkamereenheid heeft een oppervlakte van 56 m² en biedt plaats aan twee personen, de tweeslaapkamereenheid heeft 80 m² voor maximaal vier gasten, en de drieslaapkamereenheid heeft 95 m² voor maximaal zes personen. Elke eenheid heeft airconditioning, een flatscreen-tv, geluidsisolerende muren, een wasmachine, een werkbureau en een privébadkamer, en gasten kunnen koken in een keuken met kookplaat, magnetron en koelkast.

Privé in- en uitchecken wordt aangeboden, en de receptie is de hele dag bemand. Gratis wifi dekt alle ruimten, en het pand heeft geen parkeergelegenheid, dus aankomen met een taxi of een ritdienstauto is de eenvoudigste optie. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 5,5 km.

Kamers

3 kamertypes · 56–95 m²

Er zijn drie appartementtypes beschikbaar, en alle drie delen een keuken, een privébadkamer, een balkon met uitzicht op de stad en airconditioning. Ze verschillen in grootte en aantal slaapkamers. Het Tweeslaapkamer Deluxe-appartement, met 80 m², is het meest flexibel, met twee king-size bedden, twee badkamers en plaats voor vier gasten. Het Eenslaapkamer Deluxe-appartement, met 56 m², is de compacte optie voor twee personen, met één king-size bed en één badkamer.

Het Drieslaapkamer Deluxe-appartement is het grootst, met 95 m², drie king-size bedden in aparte slaapkamers, twee badkamers en plaats voor zes gasten. Elke eenheid heeft een eigen woonkamer, zodat gezinnen en groepen naast privéslaapkamers ook een gedeelde woonruimte hebben, en alle drie de types delen dezelfde wasmachine, magnetron, eettafel en geluidsisolerende muren.

Tweeslaapkamer Deluxe-appartement — Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama

Tweeslaapkamer Deluxe-appartement

80 m² Max. 4 gasten 2 grote bedden (King size)
BalkonUitzicht op de stadWasmachine

Met 80 m² is dit de middelgrote indeling, met twee aparte slaapkamers, twee badkamers en een king-size bed in elke slaapkamer. Eén slaapkamer heeft een eigen badkamer, en beide badkamers hebben een inloopdouche en gratis toiletartikelen. Het is de enige indeling voor vier gasten, en er is een eetgedeelte voor gezamenlijke maaltijden.

Prijzen bekijken
Eenslaapkamer Deluxe-appartement — Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama

Eenslaapkamer Deluxe-appartement

56 m² Max. 2 gasten 1 grote bed (King size)
BalkonUitzicht op de stadEettafel

De kleinste eenheid met 56 m², met één aparte slaapkamer, één king-size bed en één badkamer met inloopdouche. Het is het enige appartement met één slaapkamer en één badkamer, wat het de eenvoudigste keuze maakt voor twee gasten die samen reizen.

Prijzen bekijken
Drieslaapkamer Deluxe-appartement — Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama

Drieslaapkamer Deluxe-appartement

95 m² Max. 6 gasten 3 grote bedden (King size)
BalkonGeluidsisolatieBank

De grootste eenheid met 95 m², met drie aparte slaapkamers, elk met een king-size bed, en twee badkamers. Het is de enige indeling voor zes gasten, en de extra slaapkamers passen bij een groep die samen reist, met één woonkamer die door iedereen wordt gedeeld.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

44 voorzieningen
Balkon
Eigen badkamer
Airconditioning
Uitzicht
Gratis wifi
Familiekamers
Keuken
Flatscreen-tv
Rookvrije kamers

De keukens zijn uitgerust met een kookplaat, magnetron, koelkast, waterkoker en keukengerei, met een eettafel en een bank in de woonruimte. Badkamers hebben gratis toiletartikelen, een haardroger, handdoeken, slippers en een bad of douche. Airconditioning, een flatscreen-tv, geluidsisolatie, een bureau, een strijkijzer en een kast maken de appartementen compleet.

Gedeelde ruimten bieden een lift, privé in- en uitchecken, een conciergeservice, bagageopslag, geldwisselmogelijkheden, een geldautomaat op het terrein en een receptie van 24 uur. Voor gezinnen zijn er familiekamers, een speeltuin voor kinderen, veiligheidshekjes voor baby's en veiligheidsdopjes voor stopcontacten, en de beveiliging omvat 24-uurs beveiliging en camerabewaking in gemeenschappelijke ruimten.

Eten en drinken beperken zich tot een koffiehuis en een automaat op het terrein. Gratis wifi dekt alle ruimten, internetdiensten zijn beschikbaar, en het pand heeft geen parkeergelegenheid.

Algemeen

  • Privéappartement in gebouw
  • Privé in- en uitchecken
  • Conciergeservice
  • Geldautomaat op het terrein
  • Bagageopslag
  • Geldwisselkantoor
  • Expresinchecken/uitchecken
  • 24-uurs receptie
  • Speeltuin voor kinderen
  • Lift
  • Veiligheidshekjes voor baby's
  • Veiligheidsdopjes voor stopcontacten
  • 24-uurs beveiliging
  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimten
  • Rookvrij in het hele pand

Eten & drinken

  • Koffiehuis op het terrein
  • Automaat (drankjes)

Op de kamer

  • Keuken
  • Keukengerei
  • Kookplaat
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Wasmachine
  • Waterkoker
  • Eettafel
  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Geluidsisolatie
  • Bank
  • Uitzicht op de stad
  • Bureau

Media & techniek

  • Internetdiensten
  • Flatscreen-tv
  • Tv

Het appartement ligt aan de Nguyễn Hữu Cảnh-straat in Binh Thanh, het district aan de overkant van het kanaal ten noordoosten van het centrum van Ho Chi Minh City, op ongeveer 3,5 km van dat centrum. Park Vinhomes Central Park, het park van het Vinhomes-project waarin de toren Landmark 81 staat, ligt op 550 m. In de omgeving ligt Hoàng Yến Vietnamese Cuisine op 50 m, liggen Monsieur Takano en Làng Nướng Dưa Hấu op 100 m, en liggen de cafés Everyday Organic en Clapping Cocktail Bar op 50 m en 100 m.

De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 5,5 km en het spoorwegstation Saigon op 4,8 km, beide te bereiken met een taxi of een ritdienstauto. Het busstation Busstation Thành Bưởi - Hàng Xanh ligt op 350 m, en een tweede busstation, Bến xe buýt Văn Thánh, op 650 m. Gasten die met de auto komen, moeten bedenken waar ze die laten staan, want het pand heeft geen parkeergelegenheid.

Tân Cảng-park ligt op 400 m, Pagode Văn Thánh op 650 m en Markt Văn Thánh op 700 m, terwijl de Pagode Phước Viên op 1 km ligt. Verder weg liggen de Zoo en botanische tuin Ho Chi Minh op 1,6 km, het Museum voor Vietnamese geschiedenis op 1,8 km en het Museum van de oorlogsresten op 3,5 km, terwijl Tao Đàn-park op 3,8 km ligt en de Nha Rong-kade aan de Saigon-rivier op 3,3 km. Crescent-meer ligt op 7,6 km.

  • Busstation Thành Bưởi - Hàng Xanh
    Busstation voor intercitybussen, enkele minuten lopen
    350 m
  • Park Vinhomes Central Park
    Park binnen het Vinhomes Central Park-project
    550 m
  • Tân Cảng-park
    Buurtpark om te wandelen of even uit te rusten
    400 m
  • Pagode Văn Thánh
    Pagode in het Văn Thánh-gebied van Binh Thanh
    650 m
  • Markt Văn Thánh
    Lokale markt voor verse producten en dagelijkse benodigdheden
    700 m
  • Zoo en botanische tuin Ho Chi Minh
    Dierentuin en botanische tuin, een dagje uit met kinderen
    1,6 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je reist met het gezin of een groep van maximaal zes personen: het drieslaapkamerappartement biedt plaats aan zes personen, en er zijn familiekamers, een speeltuin voor kinderen en veiligheidshekjes voor baby's op het terrein
  • ✓je wilt zelf koken: elk appartement heeft een kookplaat, magnetron, koelkast, waterkoker en keukengerei
  • ✓je wilt een privébalkon met uitzicht op de stad: elk appartement heeft er een, samen met een privébadkamer
  • ✓je moet tijdens je verblijf werken: de appartementen hebben een werkbureau, gratis wifi in alle ruimten en geluidsisolerende muren
  • ✓je laat laat aankomen: de receptie is 24 uur bemand en inchecken kan tot 00:30, met privé in- en uitchecken

Misschien niet, als…

  • ✕je een vrijgezellenfeest of een vergelijkbaar feest plant: het pand biedt geen onderdak aan dergelijke feesten
  • ✕je een auto moet parkeren: er is geen parkeergelegenheid, dus je moet taxi's regelen of bedenken waar je de auto laat staan
  • ✕je een restaurant in het gebouw wilt: de enige horecavoorzieningen op het terrein zijn een koffiehuis en een automaat
  • ✕je het stadscentrum te voet wilt bereiken: het appartement ligt 3,5 km van het centrum, dus de meeste ritten gaan per taxi of ritdienstauto

Wat gasten zeggen

26 geverifieerde beoordelingen
9,2

Gasten waarderen de omgeving en het personeel hoog, met schoonmaak, comfort en prijs-kwaliteitverhouding vlak daarachter. De faciliteiten scoren iets lager, en de gratis wifi krijgt de hoogste cijfers.

Gratis WiFi10,0
Ligging9,6
Personeel9,5
Netheid9,5
Comfort9,4
Prijs-kwaliteit9,4
Faciliteiten9,4

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht bij Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama?

De tarieven bij Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama variëren met de grootte van het appartement, de data en het seizoen. Bekijk hier het actuele tarief bij onze boekingspartners voor jouw data.

Hoe kom ik bij Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama?

Het appartement ligt aan de Nguyễn Hữu Cảnh-straat in Binh Thanh. Het busstation Busstation Thành Bưởi - Hàng Xanh ligt op 350 m en de internationale luchthaven Tan Son Nhat op 5,5 km, dus de meeste gasten reizen met een taxi of ritdienstauto. Het pand heeft geen parkeergelegenheid, dus gasten die met de auto komen, moeten bedenken waar ze die laten staan. Inchecken kan van 14:00 tot 00:30, en het is handig om het pand van tevoren te laten weten hoe laat je aankomt.

Wat is er in de buurt van Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama?

Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama ligt dicht bij Tân Cảng-park (400 m), Park Vinhomes Central Park (550 m), Pagode Văn Thánh (650 m) en Markt Văn Thánh (700 m). Verder weg liggen de Zoo en botanische tuin Ho Chi Minh op 1,6 km, het Museum voor Vietnamese geschiedenis op 1,8 km en het Museum van de oorlogsresten op 3,5 km.

Hoeveel slaapkamers en bedden heeft elk appartement bij Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama?

Het Eenslaapkamer Deluxe-appartement heeft één slaapkamer met een king-size bed en biedt plaats aan twee personen. Het Tweeslaapkamer Deluxe-appartement heeft twee slaapkamers, elk met een king-size bed, voor maximaal vier gasten. Het Drieslaapkamer Deluxe-appartement heeft drie slaapkamers met in elke slaapkamer een king-size bed, voor maximaal zes gasten.

Heeft Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama een keuken en een wasmachine?

Ja, Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama heeft in elk appartement een volledig uitgeruste keuken, met een kookplaat, magnetron, koelkast, waterkoker, keukengerei en een eettafel. Een wasmachine is in alle drie de appartementtypes aanwezig, zodat je tijdens je verblijf je was kunt doen.

Is Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama geschikt voor gezinnen met kinderen?

Ja, Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama heeft familiekamers, een speeltuin voor kinderen, veiligheidshekjes voor baby's en veiligheidsdopjes voor stopcontacten. De appartementen met twee en drie slaapkamers geven gezinnen aparte slaapkamers, en het drieslaapkamerappartement is het enige dat zes personen kan herbergen.

Is roken toegestaan bij Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama?

Nee, roken is niet toegestaan bij Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama, want het pand is in het hele gebouw rookvrij en de kamers zijn rookvrije kamers. Gasten die willen roken, moeten naar buiten het gebouw.

Landmark 81 Area - K's Luxury Residence - Elegant Panorama · Foto’s (16)
9,2 Fantastisch26 beoordelingen
Prijzen bekijken